Vip Elite 2020

Серія Vip Elite 2020
Індивідуальний крій
Дихаючий матеріал
Від 1500 грн за увесь салон
Гарантія 18 міс.
Для підбору чохлів введіть марку і модель вашого авто

Серія автомобільних чохлів Vip Elit розроблена та пошита з міцних та довговічних матеріалів в комбінації: автомобільний текстиль та еко шкіра преміальної якості європейського виробника. Даний вид чохлів поєднує в собі красу, стиль, елегантність та зручність. Всі матеріали витримують перепади температур, легко чистяться, швидко одягаються та ідеально сідають на сидіння автомобіля завдяки індивідуальному крою для кожної моделі авто. Система шва airbag сприяє додатковій безпеці та захисту. Ідеальне рішення для тих хто обирає унікальність та індивідуальний підхід.

Підходить для таких марок
Acura
Матеріали преміум-класу

Серія автомобільних чохлів Vip Elit розроблена та пошита з міцних та довговічних матеріалів в комбінації: автомобільний текстиль та еко шкіра преміальної якості.

Гобелен

Гобелен – щільна автотканина європейського виробництва зі спеціальною поролоновою основою. Стійка до вигорання та деформації, має довготривалий термін експлуатації та легко чистяться. Завдяки спеціальному плетінню, дана тканина ідеально підходить для виготовлення автомобільних чохлів і забезпечує практичність та комфорт у використанні.

Еко шкіра

Еко шкіра – високоякісний аналог шкіри, адаптований для використання у авточохлах, від європейського виробника. Щільна, дихаюча та зносостійка текстура шкіри дозволяє відчути максимальний комфорт в будь-яких умовах, еко шкіра стійка до морозу, бруду, механічних пошкоджень.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Підібрати бренд