Vip Elite 2020

Серія Vip Elite 2020
Система шва airbag
Екошкіра + Автотканина
Гарантія 18 місяців
Преміум стиль
Залиште номер телефону для консультації

Вкажіть Ваш номер телефону

Точный подбор авточехлов - укажите марку и модель авто

Комбіновані автомобільні чохли від EMC-Elegant серії VIP ELITE 2020. Виготовлені з екошкіри та автотканини. Поєднання преміум матеріалу та бездоганної посадки на сидіннях вашого авто.  Авточохли EMC-Elegant VIP ELITE 2020 - преміальна якість матеріалу поєднана з класичним стилем дизайну. При виробництві наші технологи враховують всі наявні системи безпеки. Подушка безпеки AirBag при необхідності спрацьовує не втрачаючи своїх властивостей. Це досягається завдяки ослабленому шву у відповідних місцях. Чохли сумісні з активними підголівниками, ременями безпеки, підігрівом, не заважають роботі електронних модулів. Завдяки використанню міцних швів укріплених кантом авточохли витримують великі навантаження. Відшивають авточохли враховуючи всі основні технологічні отвори. Проте, певні моделі авто мають деякі особливості, тому додаткові розрізи необхідно робити вже під час самого монтажу чохлів.

 

Матеріали преміум-класу

Комбіновані авточохли від EMC-Elegant серії VIP ELITE 2020 зшиті з якісних преміум матеріалів. В цій серії ми використовуємо гладку, тиснену екошкіру та автотканину з прострочкою.

Гобелен

Гобелен – щільна автотканина європейського виробництва зі спеціальною поролоновою основою. Стійка до вигорання та деформації, має довготривалий термін експлуатації та легко чистяться. Завдяки спеціальному плетінню, дана тканина ідеально підходить для виготовлення автомобільних чохлів і забезпечує практичність та комфорт у використанні.

Екошкіра

Екошкіра – якісний матеріал, за фактурою ідентичний натуральній шкірі та адаптований до використання в авточохлах. За своїми якостями він добре тягнеться та тримає форму під час експлуатації. Автомобільна екошкіра зносостійка, зберігає свої якості у зимовий період. Легко чиститься від забруднень, тому використовується на задніх та бокових частинах сидінь. Має щільну, але дихаючу текстуру. Завдяки цьому покращується комфорт у літній час. Ідеально поєднується з антарою та забезпечує баланс комфорту, зручності та терміну служби. 

Підходить для таких марок
Авточохли Renault
Renault
Skoda
Авточохли Hyundai
Hyundai
Авточохли KIA
Kia
Toyota
Авточохли Opel
Opel
Volkswagen
Авточохли Peugeot
Peugeot
Авточохли Nissan
Nissan
Авточохли Dacia
Dacia
Suzuki
Авточохли Chevrolet
Chevrolet
Авточохли Fiat
Fiat
Acura
Acura
Авточохли Daewoo
Daewoo
Авточохли Mercedes
Mercedes
Jeep
Volvo
Авточохли Mitsubishi
Mitsubishi
Авточохли Honda
Honda
Авточохли Citroen
Citroen
Авточохли Mazda
Mazda
Авточохли Chery
Chery
Авточохли Audi
Audi
Авточохли Ford
Ford
Seat
Subaru
Авточохли BMW
BMW
Lada
Ssang Yong
Авточохли Great Wall
Great Wall
Авточохли Geely
Geely
Lifan
ZAZ
Авточохли Chana
Chana
Chrysler
Smart
UAZ
Авточохли Iran Khodro
Iran Khodro
Авточохли BYD
BYD
Iveco
Mini
Авточохли MG
MG

Чітка посадка на сидіння

Гарантуємо бездоганну посадку чохлів на сидіннях вашого авто. Модельні авточохли - ваш комфорт та надійний захист. Почніть з вибору марки та моделі авто - оновіть салон за пару кліків.

Підібрати бренд