Відгуки

Введіть URL-адресу YouTube
Фото товару
Максимум 5 файлів.
Обмеження: 10 МБ.
Дозволені типи: png gif jpg jpeg.
Зображення понад 2000x2000 пікселів будуть змінені у розмірах.
Игорь
26 травня 2022
Большое спасибо вашей компании.чехлы подошли чётко.. Мне и моей жене они очень понравились.Успехов вам в вашей работе!
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Игорь. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Геннадий
26 травня 2022
Спасибо за чехлы .Рекомендую
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Геннадий. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Сергій
17 травня 2022
Вибирав між ЕМС і Brothers
ЕМС по дизайну сподобались більше, ціна майже в два рази нижча. Менеджер чемно попередив, що наявні матеріали іншого відтінку. Скинув фото взірців, я погодив. Зробили десь за тиждень. Результатом дуже задоволений - получилось навіть краще, ніж очікував. Чехли сіли ідеально, ставив в ательє. Хлопці реально молодці, ставлення до клієнта людське. Респект, рекомендую.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Сергій. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Андрей
21 лютого 2022
Чехлы очень хорошие. Приехали быстро. Сели отлично. Даже подшивать не пришлось.
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Андрей. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Виталий
19 лютого 2022
Максим молодец чехлы отлично подошли
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Виталий. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Благодарность Максиму обязательно передадим :) Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Уляна
17 лютого 2022
Замовляла чехли чоловікові ,на Шкода Октавія а7, дуже задоволений, якість супер все підійшло, рекомендую, дякую менеджеру Дмитрові.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Уляна. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Подяку обов'язково передамо ;) Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Андрей
15 лютого 2022
Заказывал чехлы в этой компании, благодаря компетентному руководителю сделка произошла, чехлы подошли, качество соответствует своей цене.
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Андрей. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Сергій
09 лютого 2022
До якості матеріалів і якості пошиву питань немає, все супер. Але про те як закріплювати чохли здається взагалі ніхто не думав.
Авто mitsubishi colt. На передні крісла все підійшло. А ось із задніми - біда. Чохол на задню сторону спинки кріпити немає до чого. Менеджер вислав малюнок з рекомендацією кріплення за допомогою гачків і резинок (на фото). Задня спинка сидіння є стінкою багажника і відкриваючи багажник, перед очима відразу така "краса". До того ж навряд чи це зручно в експлуатації, гачки постійно будуть зачіпатись. З більшим сидінням навіть такий варіант не проходить. Витратив майже день щоб закріпити спинки і виглядало це більш-менш нормально. А далі були сидіння... На задніх кріслах 4 замки для ременя безпеки, а в чохлі є тільки 3 отвори і то різного розміру. В два з них замок не проходить. Радять розрізати канцелярським ножом. Не впевнений що розріз не піде далі, але це дізнаюсь тільки в процесі експлуатації. Закріпити сидіння з натяжкою можна тільки викрористовуючи механізм для пересування крісла, нічого іншого для того щоб зачепити гачок там немає. Але тоді крісла стають нерухомими, а для хетчбека з маленьким багажником це взагалі не варіант. Все ж таки знайшов як зачепити гачки. Але з таким успіхом можна було їх взагалі не закріплювати тому що вони що є, що їх немає - різниці ніякої. І замість чохла на задніх сидіннях отримав накидку. Чесно кажучи, за таку ціну розраховував на краще.
Рекомендую виясняти всі деталі відразу, а особливо систему кріплення. Бо якби я знав, що за 3700грн. маю кріпити чохли якимись чудними візерунками які відразу ріжуть очі при відкритті багажника - то точно не купував би такого
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Сергій. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Прикро, що наша продукція не в повній мірі виправдала Ваші очікування. Дійсно, в деяких випадках конструктивно кріплення задніх спинок робиться саме таким чином. Залежить від моделі авто. І з середини багажника таке рішення виглядає недостатньо естетично. Для зручності установки радимо завжди знімати сидіння та спинки. А якщо гачки незручні у експлуатації можна їх замінити шнуром (підійде навіть якісний шнур для сушки білизни - та його й у продажу легко можна знайти). В якості компенсації пропонуємо узгоджену знижку на наступну покупку в нашому магазині (наприклад текстильні або EVA килимки). Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Оксана
07 лютого 2022
Заказывали чехлы с экокожи, отлично сели , качество 🔥, пошив и доставка быстрая! Благодарим менеджера Давида за профессионализм!
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Оксана. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Ярик
03 лютого 2022
Замовив модельні чохли Eco Prestige + Antara + коврики Eva на Sonata NF. Замовляв 14.01.22 і вже 19.01.22 вони були у мене. Чудова робота менеджера Максима. Все дуже швидко , якісно , гарно.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Ярик. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Подяку Максиму обов'язково передамо! Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.