Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Відгуки

Введіть URL-адресу YouTube
Фото товару
Максимум 5 файлів.
Обмеження: 10 МБ.
Дозволені типи: png gif jpg jpeg.
Зображення понад 2000x2000 пікселів будуть змінені у розмірах.
Роман
25 вересня 2022
Дякую, все підійшло ідеально, дуже привітне обслуговуговування завжди допоможе або підскаже як це ліпше зробити. Матеріал на високому рівні все сподобалося. Не підійшли чохли на підголовник написав в групу швидко відреагували і перешили під мій підголовник. Буду рекомендувати вас моїм знайомим.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Роман. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Дмитро
19 вересня 2022
Дуже задоволений пошивом авточохлів. Салон тепер виглядає як новий, все солідно. Супер. Дякую вашій організації!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Дмитро. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Виктор
06 вересня 2022
Фирму EMC ELEGANT приметил в интернете давно. Проезжал мимо Винницы, заехал в офис. Подобрали модель и даже внесли изменения, как я хотел. Через неделю получил чехлы, для моего автомобиля Шевроле Круз 2013 г. Чехлы заказал полностью из эко кожи, черного цвета с серой средней частью. Цвет на образцах ткани, кажется немножко отличается от цвета чехлов, НО чехлы просто слились идеально по цвету с салоном автомобиля. Серые вставки сочетаются с вкраплениями отделки дверей и торпеды салона автомобиля. Все просто ОТЛИЧНО!!!
Единственное были недостаточны вырезы для ремней безопасности, в чехлах спинок заднего ряда сидений. Немножко пришлось их расширить.
Всем очень доволен.
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Виктор. Благодарим за высокую оценку нашей работы.  Замечания касаемо конструкции передадим нашему специалисту. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Наталія
02 вересня 2022
Дякуємо, пошито супер , якість на висоті. Бажаю по більше замовлень. Мирного неба! Отримали за тиждень як і обіцяли👍
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Наталія. Ми вдячні Вам за таку високу оцінку нашої роботи. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Дмитрий
26 серпня 2022
Приобрел чехлы на авто Volkswagen Passat b7 , пошив отличный, качество на высоте. Как и обещали получил их на 7 рабочий день. Спасибо менеджеру Давиду
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Дмитрий. Спасибо за высокую оценку нашей работы. Благодарность Давиду передадим ;) Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Алла
25 серпня 2022
Доброго ранку ! . Отримали замовлення, хочу подякувати за професійний пошив, якісні матеріали, за вашу роботу Дмитро, дякую !
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Алла. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Подяку Дмитру обов'язково передамо ;) Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Євген
15 серпня 2022
Дуже дякую! Усе сподобалось!)) Як кажуть ціна-якість! Дуже задоволений компанією!!🤗🤗 весь пошив був як заводський до маленьких дрібничок!! Рекомендую!!👍
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Євген. Ми вдячні Вам за таку високу оцінку нашої роботи. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні. 

Михайло
11 серпня 2022
Доброго дня. Замовляв чохли на авто Skoda roomster. Замовлення виконував пан David Podkuyko. Пошиття бездоганне та професійне. Матеріали якісні. Ідеально підійшли на сидіння в авто. Виконання та доставка виконана неочікувано швидко. Дякую пану Давиду та компанії ЕМС за якісну продукцію та позитивний досвід! Рекомендую!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Михайло. Ми вдячні Вам за таку високу оцінку нашої роботи. Подяку Давіду обов'язково передамо ;) Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Олександр
04 серпня 2022
Замовив авточохли на рено логан. Якість виробу висока, повна відповідність всіх розмірів. Дуже задоволений швидкістю виконання замовлення та якістю авточохлів.
Але чохли на підголовники замалі. Отвори під замки на спинках задніх сидінь зміщенні вверх. Бажано збільшити площу отворів.
Рекомендую ЕМС ELEGANT.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Олександр. Ми вдячні Вам за оцінку нашої роботи та вказані зауваження. Інформацію передамо у відповідний відділ для внесення правок. З приводу невідповідності розмірів підголівників - просимо зв'язатись з Вашим менеджером, обов'язково все виправимо. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Александр
02 серпня 2022
Заказал себе такие для Octavia A7 у этих ребят. В целом доволен. Качество хорошее. Выглядит презентабельно.. Единственное устанавливать не так уж просто. Мне понадобилось часов 5. Конечно у меня может и руки не совсем ровные. Без ютуба не обошелся. Нужно гуглить как снимаются все сидения.Может это только на моей машине такие замарочки. Советую заказывать установку у этих же ребят.
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Александр. Мы благодарны Вам за оценку нашей работы. Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.