Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Відгуки

Введіть URL-адресу YouTube
Фото товару
Максимум 5 файлів.
Обмеження: 10 МБ.
Дозволені типи: png gif jpg jpeg.
Зображення понад 2000x2000 пікселів будуть змінені у розмірах.
Руслан
19 березня 2023
В целом довольны чехлами. Заказываю уже вторые на Mazda 323 f и VW Golf Plus. Спасибо администрации за подлокотник на Гольф который отшили по факту и бесплатно!
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Руслан. Благодарим за высокую оценку нашей работы.  Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Тетяна
06 березня 2023
Дуже задоволена! Новий салон вийшов!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Тетяна. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Станіслав
03 березня 2023
Чохли отримав та встановив. Для найбільш гарного вигляду потрібно підшивати чохли по швам, наприклад для формування четкої бокової підтримки. Це можна зробити як самому так і під щамовлення в автоательє. Після встановлення салон має новий та преміальний вигляд. Тканина товста, пошив дуже чіткий: складки відсутні. Є невеликі труднощи з втановлення спинок передніх сидінь. Потрібна допомога іншої людини, або тварини, яка може допомогти натягнути чохли. Для більш зручного встановлення потрібно вивернути чохолта починатиивстановлення. Якістю товара та спілкування зі спеціалістом компанії цілком задоволений. Рекомндую цю компанію своім друзям.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Станіслав. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Михаил
14 січня 2023
ЭКО кожа -полтора года и водительское сиденье все потрескалось!не ведитесь го@но! Остальные сиденья ни кто практически не сидел стали дубоватыми!
Евгений, EMC-Elegant

Здравствуйте, Михаил. Благодарим за отзыв. Однако для конструктивной критики было бы неплохо добавить фото или видео. Т.к. по нашему опыту экокожа прекрасно служит годами, что подтверждается не только нашими клиентами, но и сотрудниками. Они активно используют свои автомобили с чехлами из экокожи в том числе. Также хотим отметить, что на наши чехлы действует гарантия в 18 месяцев. И если Вы действительно купили чехлы EMC-Elegant, купили их у нас (если пишите отзыв нам), то свяжитесь с Вашим менеджером - обязательно поможем с решением вопроса.  Компания EMC-Elegant - производитель авточехлов №1 Украине.

Тетяна
05 січня 2023
Замовляли чохли на Опель Астра. За тиждень вже отримали замовлення. Все прекрасно підійшло. Дякуємо!
Плануємо замовлення на ще одну машину)
Успіхів вам.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Тетяна. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Михайло
04 січня 2023
Дуже задоволений, якісно зробили, шви міцні, зразу інший вигляд має салон.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Михайло. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Сергій
03 січня 2023
Дякую за чохли!!все супер..це вже друге замовлення на подарунок.Батя задоволений ?? Рекомендую
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Сергій. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Марія
03 січня 2023
Дуже дякую за чохли, прийшли набагато швидше чим я розраховувала, чудовий подарунок на новий рік ❤️ Якість супер!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Марія. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Олена
13 грудня 2022
Дуже дякуємо за замовлення, швидко відшили та доставили, все підійшло..
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Олена. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Віктор
29 листопада 2022
Отримав та вже і приміряв чохли які шили за спецзамовленням,тому що машина була переобладнана.Щиро вдячний Вам за роботу, Успіхів Вам та Процвітання
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Віктор. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.