Eco Classic

Серія Eco Classic
Індивідуальний крій
Дихаючий матеріал
Від 1500 грн за увесь салон
Гарантія 18 міс.
Для підбору чохлів введіть марку і модель вашого авто

Серія автомобільних чохлів Eco Comfort пошита з максимально міцної автотканини: гобелен, яка використовуються на посадочному місці, та якісної еко шкіри яка використовується на боках та спинці сидінь. Данна лінійка поєднує в собі практичність, максимальну якість та красу. Завдяки спеціальному дизайну чохли зручні в експлуатації та установці, мають високу зносостійкість, міцність та безпечність завдяки системі airbag, яка використовується в кожному комплекті.

Підходить для таких марок
Acura
Матеріали преміум-класу

Серія автомобільних чохлів Eco Comfort пошита з максимально міцної автотканини: гобелен, та якісної еко шкіри.

Гобелен

Гобелен – щільна автотканина європейського виробництва зі спеціальною поролоновою основою. Стійка до вигорання та деформації, має довготривалий термін експлуатації та легко чистяться. Завдяки спеціальному плетінню, дана тканина ідеально підходить для виготовлення автомобільних чохлів і забезпечує практичність та комфорт у використанні.

Еко Шкіра

Еко шкіра – високоякісний аналог шкіри, адаптований для використання у авточохлах, від європейського виробника. Щільна, дихаюча та зносостійка текстура шкіри дозволяє відчути максимальний комфорт в будь-яких умовах, еко шкіра стійка до морозу, бруду, механічних пошкоджень.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Підібрати бренд