Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією ТМ «EMC ELEGANT», далі за текстом – «Продавець», ФОП Кобзар Тетяна Андріївна, укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту – «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://emc-elegant.com (далі – «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти цей договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оформлення Покупцем замовлення на умовах цього Договору.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

  • «Товар» – автомобільні аксесуари;

  • «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

  • «Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

  • «Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

  • «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

  • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

  • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

  • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

  • обробка, доставка і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та що є в наявності.

4.2. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома про те що його товар буде відшиватись на замовлення (по телефону або через електронну пошту).

4.3. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Готівкою під час доставки замовлення кур'єром

5.1 Оплата товару здійснюється Покупцем готівкою в момент передачі кур'єром замовлення. В даний момент Покупець отримує право власності на відвантажений товар.

Онлайн-оплата через систему LiqPay

5.2. У разі вибору онлайн-оплати при оформленні замовлення Покупець має право здійснити передоплату в момент оформлення замовлення або надалі через особистий кабінет використовуючи платіжну систему LiqPay, але до моменту початку виконання цього замовлення.

Після здійснення онлайн-оплати Покупець буде проінформований дзвінком менеджера.

5.3. Оплата стягується тільки за товар, вказаний в замовленні. Додаткові послуги (доставка, упаковка, установка і т.д.) оплачуються окремо за домовленістю з менеджером компанії.

У разі якщо Покупець не здійснює оплату протягом 2-х банківських днів з моменту оформлення замовлення, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати дане замовлення.

5.4.В разі здійснення передоплати право власності у Покупця настає в момент передачі замовлення транспортної компанії. Документом що підтверджує право власності є транспортна декларація, в якій вказано одержувач, його телефон, місто призначення та номер і / або адреса відділення транспортної компанії.

Накладним платежем на відділенні транспортної компанії

5.5. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії.

5.6. Накладений платіж – це плата за товар, вказаний в замовленні, а також за додаткові послуги з боку Продавця (додаткова упаковка і т.д.), якщо вони надавалися. Додаткові послуги обговорюються з менеджером на момент прийняття замовлення в роботу.

5.7. Оплата за пересилку, зберігання на відділенні більше 6 (шести) календарних днів і додаткові послуги транспортної компанії оплачуються Покупцем окремо при отриманні посилки.

5.8. У разі, якщо Покупець не з'являється на відділенні транспортної компанії протягом 5-ти робочих днів з моменту надходження посилки на відділення, Продавець має право здійснити повернення такої посилки на свою адресу і анулювати дане замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортних компаній (Нова Пошта), де і здійснюється видача замовлень або кур’єром від дверей до дверей (Нова Пошта).

6.2. Є можливість самовивозу з головного офісу в м Вінниця за адресою вул. Батозька, 16-Б.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:
- оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- повернути або замінити товар неналежної якості за умови, що товар не експлуатувався і не піддавався механічному, хімічному і термічному впливу (допускається відкриття упаковки);
- повернути товар належної якості в терміни передбачені Законодавством України за умови, що товар не експлуатувався і не піддавався механічному, хімічному і термічному впливу (допускається відкриття упаковки).
- вимагати від Продавця виконання гарантійних зобов'язань згідно умов гарантії, які вказані на сайті emc-elegant.com
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній кольоровій передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Інформація на сайті носить ознайомчий характер .;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://emc-elegant.com

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, надана Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару неналежної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару неналежної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1. Даний договір вважається укладеним з моменту оформлення замовлення.

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «EMC ELEGANT» на офіційному інтернет-сайті https://emc-elegant.com, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.