Гарантія та повернення товару

EMC-Elegant - провідний виробник в Україні, який здійснює свої гарантійні зобов'язання відповідно до чинного законодавства. 
Компанія EMC-Elegant надає гарантію 18 місяців на ремонт у випадку заводського дефекту авточохлів.
Строк служби чохлів в середньому становить 5 років при правильній експлуатації.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Відповідно до ст. 9 ЗУ “Про захист прав споживачів”, повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту його повної оплати та отримання. 

Товар підлягає поверненню при умові, що :

 • товар не був у експлуатації; 
 • не встановлювався на сидіння автомобіля (без ознак демонтажу);
 • фірмова упаковка товару та вкладиш без пошкоджень;
 • товар знаходиться у такому ж стані, як і при передачі покупцеві.

Повернути товар на ремонт можливо при виявлені заводського браку до закінчення гарантійного строку у 18 місяців та за умови, що дефект не є наслідком неправильної експлуатації. 
Також, повернення можливе протягом 14 днів у випадку невідповідності замовленого товару з вини продавця. В таких випадках зворотню доставку товару оплачує продавець.
У разі поставки товару належної якості, при його поверненні, покупець має відшкодувати продавцеві витрати на виконання замовлення (згідно п. 3 ст. 702 ЦК України).

Звертаємо вашу увагу, що:
Не допускається наклейка скотча і псування упаковки товару та вкладишу. Такий товар поверненню не підлягає! 

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ:

 • Надішліть повідомлення про повернення або обмін, вказавши дату отримання товару та ваш номер телефону на наш e-mail: vin.elegant@gmail.com  або зателефонуйте : +38 (097) 589-18-61.
 • Після розгляду вашого повідомлення та підтвердження менеджером повернення або обміну товару, за попередньою домовленістю, можливо передати товар на виробництво за адресою: м.Вінниця, вул. Батозька, 16-Б – пн-пт з 9.00 до 17.30
 • Товар можливо відправити скориставшись послугами поштового зв'язку (відділеннями Нової пошти), повідомивши номер накладної за якою вами було отримано товар та оформити повернення на адресу: м. Вінниця, відділення Нової пошти №2, Карапетяну Костянтину Артемовичу, тел.+38 (096) 326-59-05. Після відправлення зв'яжіться з нашими менеджерами за номером телефону +38 (097) 589-18-61 чи напишіть на e-mail: vin.elegant@gmail.com аби повідомити номер відправної декларації.
 • Після отримання нами товару та перевірки його цілісності  ми повертаємо кошти на ваш картковий рахунок протягом 3-х робочих днів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 • Для можливості повернення або обміну товару по гарантійному строку у 18 місяців, зберігайте квитанцію (накладну) отриману вами під час доставки товару.
 • Перевіряйте якість товару в момент його отримання. При виявлені пошкоджень або не повної комплектації, ви можете відмовитися від отримання товару, оформивши у відділенні поштового зв'язку Акт-претензію. Після чого одразу повідомте нас про це.
 • Правильно підібрана модель та комплектація чохла до авто гарантує вам бездоганну посадку. Тому, уточнюйте та звіряйте комплектацію вашої машини з менеджером під час замовлення.

EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні