Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Гарантія та повернення товару

EMC-Elegant - провідний виробник в Україні, який здійснює свої гарантійні зобов'язання відповідно до чинного законодавства. 
Компанія EMC-Elegant надає гарантію 18 місяців на ремонт у випадку заводського дефекту авточохлів.
Строк служби чохлів в середньому становить 5 років при правильній експлуатації.

Інформація щодо властивостей, кольору та відтінків наступних матеріалів: екошкіра, автотканина, антара, нитки швів та логотипів. 

 • Сприйняття кольорів та відтінків залежить від внутрішніх чинників - особливостей сприйняття кольору кожною конкретною людиною. Також на сприйняття кольору впливають наступні зовнішні чинники: тип та яскравість освітлення, наявність чи відсутність заводського пакування, місце виводу зображення (технологія виготовлення екранів мобільних телефонів, планшетів, моніторів, ТВ, ноутбуків тощо).
 • В деяких випадках можлива незначна невідповідність відтінку та фактури в залежності від поставки матеріалу між рекламним зразком та готовим виробом.
 • В залежності від умов експлуатації з часом екошкіра та автотканина можуть незначно змінювати відтінок кольору. Це сукупність наслідків, які виникають під час експлуатації.
 • Виробник не надає гарантію повного співпадіння кольору та структури рекламного зразка та готового виробу.

При виробництві авточохлів дефектами не вважається:

 • Незначна різниця відтінків екошкіри, автотканини, ниток швів між виставковим (рекламним) зразком та готовим виробом.
 • Незначна різниця малюнку центральної частини авточохла.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Відповідно до ст. 9 ЗУ “Про захист прав споживачів”, повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту його повної оплати та отримання. 

Товар підлягає поверненню при умові, що :

 • товар не був у експлуатації; 
 • не встановлювався на сидіння автомобіля (без ознак демонтажу);
 • фірмова упаковка товару та вкладиш без пошкоджень;
 • товар знаходиться у такому ж стані, як і при передачі покупцеві.

Повернути товар на ремонт можливо при виявлені заводського браку до закінчення гарантійного строку у 18 місяців та за умови, що дефект не є наслідком неправильної експлуатації. 
Також, повернення можливе протягом 14 днів у випадку невідповідності замовленого товару з вини продавця. В таких випадках зворотню доставку товару оплачує продавець.
У разі поставки товару належної якості, при його поверненні, покупець має відшкодувати продавцеві витрати на виконання замовлення (згідно п. 3 ст. 702 ЦК України).

Звертаємо вашу увагу, що:
Не допускається наклейка скотча і псування упаковки товару та вкладишу. Такий товар поверненню не підлягає! 

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ:

 • Надішліть повідомлення про повернення або обмін, вказавши дату отримання товару та ваш номер телефону на наш e-mail: emcelegant.ua@gmail.com  або зателефонуйте : +38 (097) 589-18-61.
 • Після розгляду вашого повідомлення та підтвердження менеджером повернення або обміну товару, за попередньою домовленістю, можливо передати товар на виробництво за адресою: м.Вінниця, вул. Батозька, 16-Б – пн-пт з 9.00 до 17.30
 • Товар можливо відправити скориставшись послугами поштового зв'язку (відділеннями Нової пошти), повідомивши номер накладної за якою вами було отримано товар та оформити повернення на адресу: м. Вінниця, відділення Нової пошти №2, Карапетяну Костянтину Артемовичу, тел.+38 (096) 326-59-05. Після відправлення зв'яжіться з нашими менеджерами за номером телефону +38 (097) 589-18-61 чи напишіть на e-mail: emcelegant.ua@gmail.com аби повідомити номер відправної декларації.
 • Після отримання нами товару та перевірки його цілісності  ми повертаємо кошти на ваш картковий рахунок протягом 3-х робочих днів.

ЯКЩО ТОВАР БУЛО ЗАМОВЛЕНО В НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Інформація для покупців продукції EMC-Elegant які зробили замовлення не в нашому інтернет-магазині. При виникненні питань з експлуатації авточохлів, поверненні або обміну необхідно звернутись безпосередньо до продавця товару. Сам обмін або повернення проводиться через продавця товару.

Для контакту з ним використайте номер телефону або акаунт, за яким ви узгоджували деталі замовлення та підтверджували його. Також використовуйте публічну інформацію на сторінках соцмереж продавця або на його сайті для контакта.

Якщо у вас виникли труднощі - напишіть нам для інформаційної підтримки на пошту emcelegant.ua@gmail.com
 

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 • Для можливості повернення або обміну товару по гарантійному строку у 18 місяців, зберігайте квитанцію (накладну) отриману вами під час доставки товару.
 • Перевіряйте якість товару в момент його отримання. При виявлені пошкоджень або не повної комплектації, ви можете відмовитися від отримання товару, оформивши у відділенні поштового зв'язку Акт-претензію. Після чого одразу повідомте нас про це.
 • Правильно підібрана модель та комплектація чохла до авто гарантує вам бездоганну посадку. Тому, уточнюйте та звіряйте комплектацію вашої машини з менеджером під час замовлення.

EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні