Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Чи треба робити хімчистку перед установкою авточохлів?

Чи треба робити хімчистку перед установкою авточохлів?

Хімчистка сидінь автомобіля перед установкою чохлів може бути корисною, але це залежить від стану сидінь. Ось кілька факторів, які варто врахувати перед прийняттям рішення:

1. Забруднення. Якщо сидіння автомобіля сильно забруднені, на них є плями - хімчистка може бути необхідною. Рекомендуємо навести лад в салоні перед установкою авточохлів. Це зробить ваші сидіння чистими і свіжими. Надовго збереже їх вигляд та стан.

Хімчистка сидіннь

2. Запахи. Хімчистка також допоможе видалити неприємні запахи, які можуть накопичуватися в сидіннях автомобіля. Якщо ви відчуваєте неприємний запах, рекомендується звернутися до професійних послуг хімчистки автомобіля.

Хімчистка сидіннь

3. Збереження авточохлів. Чисті сидіння створюють кращу основу для установки авточохлів, оскільки вони допомагають запобігти перенесенню бруду і запахів на чохли. Це збереже авточохли в гарному стані і подовжить їх термін служби. 

Хімчистка сидіннь

4. Попередження подальших пошкоджень. Існуючі забруднення та пошкодження на сидіннях з часом можуть в подальшому руйнувати структуру обивки оригінальних сидінь. Якщо на сидіннях залишити дрібне сміття, наприклад крихти чи піщинки, воно з часом може пошкодити структуру як самих сидінь так і чохлів зсередини. Аби цьому зашкодити краще зробити хімчистку та прибрати основні забруднення. Це особливо актуально якщо ви купуєте вживаний автомобіль або встановлюєте авточохли на старі сидіння.

Підведемо підсумки. Хімчистка має свої переваги, але це не є обов'язковим кроком перед установкою авточохлів. Якщо сидіння вашого автомобіля в хорошому стані, без видимого бруду або запахів, ви можете просто встановити авточохли на них без попередньої хімчистки.

EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні

Чи треба робити хімчистку перед установкою авточохлів?