Отзывы

Альона
10 октября 2020
Замовляла чохли на нову модель авто. Консультант Богдан допоміг з вибором тканини, проконсультував і порадив,яка саме тканина буде слугувати захистом для автомобіля. Про строки виготовлення чохлів мене попередили одразу,тому ніяких проблем з очікуванням не було. Чохли шиють індивідуально, враховуючи нюанси кожного окремого авто. Чохли прошиті якісно, тканина відповідає заявленим характеристикам на сайті. Ми залишились задоволені, плануємо замовляти ще чохли на інший автомобіль. Бажаємо вдячних клієнтів 😉
Оксана
07 октября 2020
Купила червоні з чорним чохли - матеріал еко шкіра. Все супер по якості і обслуговуванню але чекати довелось довго - десь до 2 неділь, сказали що пошив індивідуальний. Ставлю 4 щоб росли далі і шили швидше. А так все супер-класно, машинка стала як нова і виглядає набагато краще ніж раніше в стандартній комплектації
Андрей
05 октября 2020
Заказывал комбинированные чехлы для авто. В процессе установки выяснилось что изготовленные чехлы не подходят на задний диван. Оказались чехлы для авто в кузове седан, а мое авто универсал. Сразу же связался с менеджером Дмитрием по поводу возникшей проблемы. В кротчайшие сроки проблема была решена и мне отправили нужные чехлы для заднего дивана. В общем рекомендую однозначно. Хорошее качество за адекватную цену. Отдельное спасибо менеджеру Дмитрию.
Виталий
05 октября 2020
Хорошие чехлы. Сели отлично. Спасибо менеджеру Дмитрию за оперативность.
Андрей
01 октября 2020
Чехлы пришли быстро. качеством доволен. Из минусов отсутстие подробной инструкции по одеванию в комплекте (имеющаяся мало информативна) и видео инструкции на сайте.
Руслан
23 сентября 2020
Коли виникло питання замовлення чохлів для авто, звернув увагу на цю компанію та замовив дзвінок. Зв'язався зі мною менеджер Дмитро, який виявився дуже компетентним у своїй справі. Запропонував всі можливі варіанти, в тому числі за фотографіямі салону мого авто. Чохли замовив з еко-шкіри, які виявилися дуже приємними на дотик та гарно виглядають встановленими в салоні.
Александр
23 сентября 2020
Заказывал чехлы на Тойота приус, сели хорошо, менеджер Дмитрий всё нормально объяснил, сделали как обещали, спасибо.
Руслан
21 сентября 2020
Коли виникла необхідність придбання чохлів на авто, вирішив звернутися до цієї компанії та не пожалкував! Зв'язався з менеджером Дмитром., який виявився дуже компетентним, допоміг вибрати потрібні чохли, забезпечив своєчасність їх пошиву та доставки. Замовив, доречі, чохли з еко-шкіри. Дуже приємні на дотик та якісні на вигляд. За бажанням вишили логотип, який дуже доречно виглядає на чохлах. В цілому, пропоную звернути увагу на цю компанію.
Максим
08 сентября 2020
Заказывал чехлы на свой автомобиль, менеджер быстро отреагировал и принял заказ, изготовили и доставили быстро. Чехлы очень вписываются в интерьер машины , все друзья оценили качество ,особенно девушки!)
Огромное спасибо за проделанную работу буду советовать и рекомендовать всем друзьям и знакомым!
Юрий
17 июня 2020
Купил чехлы для любимой машины! Все очень понравлось - классно сели на сиденья и очень круто выглядит салон, будто прошил заново. Менеджер быстро принял заказ а материал на ощуп качественный