Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber

Отзывы

Введите URL-адрес YouTube
Фото товару
Максимум 5 файлов.
Ограничение 10 МБ.
Допустимые типы: png gif jpg jpeg.
Изображения более 2000x2000 пикселей будут отмаcштабированы.
Ігор
22 сентября 2023
Вітаю, придбали чехли, якість класна... Негатив до менеджера, який консультував при оформенні замовлення... Менеджер не надав інформацію, як добратись до офісу на видачу товару, просто скинув адресу, де по вулиці ведуться ремонтні роботи, також завчасно не попередив, що встановлення челів відбувається на протязі 3 годин, дізнався вже, коли прибули на встановлення... Менеджер має, завчасно надавати інформацію, щоб розраховувати на свій час....
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Ігор! Дякуємо за зворотній зв'язок. Дійсно, наша адреса була надіслана Вам у повідомленні. Також було відправлено відео з маршрутом як доїхати до нашого боксу з установкою та контактний номер нашого майстра. Перепрошуємо за незручності пов'язані з веденням ремонтних робіт на вулиці Батозькій. Але то мабуть питання не до нас, а до міської влади. З того приводу як до нас добратись - ми не маємо права Вам нав'язувати яким саме шляхом до нас їхати. Адже варіантів заїзду є багато. Заради справедливості - від парковки Епіцентру до нашого виробництва 20-30 метрів. Щодо часу який витрачає наш майстер на установку чохлів. Так, це займає певний час як і будь-які технічні роботи з автомобілем. Навіть якісна мийка авто займає не менше години. Що тоді говорити про якісну установку такого складного продукту як модельні авточохли. В будь-якому разі вся інформація вказана на нашому сайті у відповідному розділі - Установка. Нам дуже прикро, що наша робота не викликала у Вас 100% задоволення. На майбутнє врахуємо Ваші зауваження у нашій роботі. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Володимир .Харків
10 сентября 2023
Вітаю всіх ! Замовляв чехли на Фабию1 31.08 прійшли 17.08. .Зайви отвари в спинках заднього ряду та підголовники переробили за своі кошти дуже бистро ( 3 доби).
ВСЕ ПОЛУЧИЛОСЬ ДУЖЕ ГАРНО!
Я не шкодую і дуже рад , що сюди обратився .
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Володимир. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Олександр
14 августа 2023
Чудові чохли. Гарно сіли на сидіння, все в розмір крісел ;)
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Олександр. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Богдан
06 августа 2023
Все дуже круто, сіли як завод
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Богдан. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Олег
12 июля 2023
Дуже задоволені чохлами, все відшили в строк, якість шикарна, сіли чохли ідеально, велика подяка!!!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Олег. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Роман Метельський
05 июля 2023
Вітаю Сміливо можу рекомендувати цю фірму. Працюють дуже якісно, оперативно та відповідально. Я задоволений на всі 100%
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Роман. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи, рекомендацію та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Юра
19 июня 2023
Хочу подякувати команді Emc Elegant, користуюсь чохлами вже декілька років, встановив їх на два авто, дуже якісні матеріали та пошив, все стало «як рідне» друзі взагалі подумали що перешивав салон)

Під час боїв в Ірпені, одне з авто потрапило під обстріл і було пошкоджене, авто відновив, але сидіння були простріляні, звернувся до Emc elegant з проханням допомогти і продати окремо декілька чохлів, але на моє здивування, компанія ввійшла в положення та БЕЗКОШТОВНО подарували чохли для мого авто! Величезне дякую
Буду і надалі користуватись, радіти Вашими виробами
Перше фото стан сидіння після обстрілу
Друге фото вже з новими чохлами
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Юра. Ми вдячні Вам за таку високу оцінку нашої роботи та довіру. Миру та Перемоги! Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Світлана
09 июня 2023
Замовляла чохли на Renault Koleos .Дякую за якісні чохли . Задоволена якістю тканини та швів. Посилка прийшла своєчасно . Буду Вас рекомендувати друзям .
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Світлана. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи, рекомендацію та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Анатолій Іванович
05 июня 2023
Замовлені чохли на Додж Джорні -якісні. Сіли як рідні. Зайві отвори в спинках заднього ряду (для схожої моделі) усуули ну дуже швидко і власним коштом. Відношення до клієнта - з повагою! Буду рекомендувати всім до взаємодії з EMC-Elegant!!!
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Анатолій Іванович. Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи та довіру. Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.

Сергій
27 мая 2023
Замовив чохли на Jeep Renegade. Після передоплати 100% прийшли через 10 днів. При встановленні чохлів на СТО виявилося, що пошити чохли по-різному, водійський став нормально, а пасажирський треба обрізати(( Також мене завіряли, що Airbag в сидіннях спрацює з-за меньшої міцності шва, а насправді шви скрізь однакові((. Якось так.
Євген, EMC-Elegant

Вітаємо, Сергій! Дякуємо за зворотній зв'язок. За Вашим замовленням звернень та скарг після отримання не зафіксовано. Ми надіслали Вам запит, чекаємо на відповідь. Готові виправити невідповідність, якщо вона є. З приводу послабленого шва для AirBag. Він обов'язково присутній у всій нашій продукції, якщо наявність подушок передбачена виробником авто. Детальніше про вигляд та розташування шва дивіться у нашому відео https://youtu.be/v-7WIPli3Vo Компанія EMC-Elegant - виробник авточохлів №1 в Україні.