Classic 2020

Серія Classic 2020
Індивідуальний крій
Дихаючий матеріал
Від 1500 грн за увесь салон
Гарантія 18 міс.
Для підбору чохлів введіть марку і модель вашого авто

Серія автомобільних чохлів Classic пошита з міцного та зносостійкого автомобільного текстилю автогобелену та автожаккарду європейського виробника. Оригінальні лекала з системою шва airbag та індивідуальний крій для кожної моделі авто, забезпечують ідеальну посадку на сидіння автомобіля. Зручні в експлуатації, легко чистяться, пропускають повітря та забезпечують максимальній комфорт.

Підходить для таких марок
Acura
Матеріали преміум-класу

Для пошиття авточохлів серії Classic використовуються тільки високоякісні автотканини. Це жаккард та гобелен від європейського виробника.

Гобелен

Гобелен – щільна автотканина європейського виробництва зі спеціальною поролоновою основою. Стійка до вигорання та деформації, має довготривалий термін експлуатації та легко чистяться. Завдяки спеціальному плетінню, дана тканина ідеально підходить для виготовлення автомобільних чохлів і забезпечує практичність та комфорт у використанні.

Жаккард

Жаккард – автотканина, виготовляється шляхом нанесення на основу поролонового покриття і тканинної підкладки під гарячим пресом. В якості основи виступає жакардова тканина, яка виготовляється завдяки особливій техніці плетіння, що забезпечує високу зносостійкість. Технологія виробництва передбачає утворення наскрізних пронизують мікропор, тому матеріал дихає і вбирає вологу. Жаккард добре повторює структуру сидінь, має чудову м'якість і еластичність.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Підібрати бренд