Antara накидка
Серія Antara накидка
Морозостійкий матеріал
Дихаючий матеріал
Зносостійкий матеріал
Гіпоалергенний матеріал
Вибір кольору матеріалу

Накидки на сидіння автомобіля пошиті з інноваційної, зносостійкої і дихаючої автомобільної тканини антари, що має м'яку та приємну на дотик текстуру, але при цьому достатньо міцна та довговічна в експлуатації. Завдяки спеціально розробленому дизайну, накидки на сидіння чудово підходять до будь-якої моделі автомобіля, швидко вдягаються, легко чистяться та надають салону авто елегантності, краси та стилю. Накидки складаються з трьох шарів, що забезпечують довговічність їх використання, комфорт та зручність в будь яку пору року.

Підходить для таких марок
Acura
Матеріали преміум-класу

Універсальні автомобільні накидки Antara створені з високоякісної та інноваційної тканини антара європейського виробника

Антара

Антара –  інноваційний матеріал, один дотик дозволяє відчути гармонію комфорту і стилю. Легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, які мають антистатичні та захисні властивості. 

Антара

Завдяки системі захисту тканини Teflon, Антара має високий поріг зтирання, будь який бруд легко видаляється з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її на протязі довгих років.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Підібрати бренд