Гарантія та повернення товару

Гарантії

На всі товари надається гарантія в 18 місяців. Гарантійні зобов'язання здійснюються відповідно до статті 7 "Закону України про захист прав споживачів".

Повернення / обмін

Автомобільні чохли завжди були товарами підвищеної складності – для правильного підбору лекал зазвичай необхідно вказати марку, модель, рік виробництва. Але не завжди дефект можна виявити при отриманні товару на відділенні компанії «Нова пошта» або питання можуть виникнути після закінчення 14 днів, визначених законодавством. У таких випадках ми завжди намагаємося йти на зустріч покупцям.
Щоб повернення відбулося без проблем вам необхідно:

  • Щоб товар не був у експлуатації і не було слідів монтажу товару

  • Надіслати фото заводського браку або невідповідності товару замовленню менеджеру в якого Ви замовляли товар

  • Зберегти заводську упаковку – НЕ рвіть її, не викидайте, відрізайте частини виробів

  • Зберегти всі папери які йдуть разом з товаром – етикетка, опис, інструкція

  • При поверненні товару не обклеювати його скотчем – він може пошкодити упаковку і залишити сліди на товарі.

Порядок повернення товару

Для повернення / обміну товару:

  • Повідомте на email: vin.elegant@gmail.com, або менджеру за телефоном +38 (097) 589-18-61 про повернення / обмін – дата і ваш телефон.

  • Після підтвердження менеджера про повернення-обмін товару для жителів Вінниці: передати товар співробітнику виробництва за адресою: м.Вінниця, вул. Батозька, 16-Б – пн-пт з 9.00 до 17.30. Перед приїздом заздалегідь попередити.

  • Для покупців з інших регіонів України – можете прийти на відділення Нової Пошти, повідомити номер накладної по якій отримали товар і оформити повернення. Надіслати товар компанією «Нова пошта» до Вінниці, відділення № 2, на ім'я одержувача: Карапетян Костянтин Артемович.

Після обов'язково зателефонувати – повідомити менеджеру номер декларації і карту куди повертати гроші, або написати на пошту – vin.elegant@gmail.com

Умови повернення

Згідно із законом "Про захист прав споживачів" покупець доставляє товар покупцеві, або оплачує доставку товару продавцеві за свій рахунок. Крім випадків заводського браку або невідповідності товару замовленню клієнта.

Не допускається наклейка скотча і псування упаковки товару. Такий товар поверненню не підлягає і не буде нами забиратися в відділенні Нової пошти. Якщо ви не сплатили доставку – ми знову ж таки не зможемо забрати товар. Так само ми не зможемо забрати товар якщо ви його нам відправили накладним платежем.
Як тільки ми отримуємо товар і перевіряємо цілісність і комплектність – відразу ж повертаємо гроші вам на карту.

Компанія «EMC-ELEGANT» реалізовує тільки якісні чохли і килимки власного виробництва. При вірно зазначених марки, моделі, року і модифікації автомобіля – 100% гарантія відповідності товару.

 

УВАГА! Пересилку повернення оплачуєте ВИ (крім випадків повернення невідповідного замовлення товару або товару з прихованим дефектом, який не можна було виявити при огляді у відділенні Нової пошти). Посилки, відправлені за наш рахунок, а також із зазначеним накладеним платежем не будуть забиратися з відділення Нової пошти.

Ми бажаємо, щоб наш товар приносив Вам задоволення!
З повагою, колектив «EMC-ELEGANT»!