Eco Prestige+Antara

Series Eco Prestige+Antara
Морозостійкий матеріал
Дихаючий матеріал
Система шва airbag
Зносостійкий матеріал
Гіпоалергенний матеріал
Вибір кольору матеріалу
Індивідуальний крій
To select covers, enter the make and model of your car

Серія автомобільних чохлів «Antara» пошита з інноваційного матеріалу антара в комбінації з еко шкірою. Легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, що мають антистатичні та захисні властивості завдяки системі захисту тканини Teflon. Антара має високий поріг зтирання, будь який бруд легко видаляється з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її на протязі довгих років. Чохли із даної лінійки підкреслять стиль вашого автомобіля, додаючи комфорт і практичність в авто.

Suitable for such brands
Acura
Матеріали преміум-класу

Для пошиття авточохлів серії Antara використовуються тільки високоякісну еко шкіру та інноваційний матеріал антара.

Антара
Антара

Антара –  інноваційний матеріал, один дотик дозволяє відчути гармонію комфорту і стилю. Легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, які мають антистатичні та захисні властивості. Завдяки системі захисту тканини Teflon, Антара має високий поріг зтирання, будь який бруд легко видаляється з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її на протязі довгих років.

Еко шкіра
ЕКО ШКІРА

Еко шкіра – високоякісний аналог шкіри, адаптований для використання у авточохлах, від європейського виробника. Щільна, дихаюча та зносостійка текстура шкіри дозволяє відчути максимальний комфорт в будь-яких умовах, еко шкіра стійка до морозу, бруду, механічних пошкоджень.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Pick brand