Eco Lazer+Antara 2020 (r)

Series Eco Lazer+Antara 2020 (r)
Frost-resistant material
Breathable material
Airbag seam system
Wearproof material
Екокожа + Antara
To select covers, enter the make and model of your car

Серія автомобільних чохлів «Antara» пошита з інноваційного матеріалу антара в комбінації з еко шкірою. Легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, що мають антистатичні та захисні властивості завдяки системі захисту тканини Teflon. Антара має високий поріг зтирання, будь який бруд легко видаляється з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її на протязі довгих років. Чохли із даної лінійки підкреслять стиль вашого автомобіля, додаючи комфорт і практичність в авто.

Suitable for such brands
Acura
Матеріали преміум-класу

Для пошиття авточохлів серії Antara використовуються тільки високоякісну еко шкіру та інноваційний матеріал антара.

Антара
Антара

Антара –  інноваційний матеріал, один дотик дозволяє відчути гармонію комфорту і стилю. Легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, які мають антистатичні та захисні властивості. Завдяки системі захисту тканини Teflon, Антара має високий поріг зтирання, будь який бруд легко видаляється з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її на протязі довгих років.

Еко шкіра
ЕКО ШКІРА

Еко шкіра – високоякісний аналог шкіри, адаптований для використання у авточохлах, від європейського виробника. Щільна, дихаюча та зносостійка текстура шкіри дозволяє відчути максимальний комфорт в будь-яких умовах, еко шкіра стійка до морозу, бруду, механічних пошкоджень.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Pick brand