Eco Comfort

Series Eco Comfort
Frost-resistant material
Breathable material
Airbag seam system
Wearproof material
To select covers, enter the make and model of your car

Серія автомобільних чохлів Eco Comfort пошита з максимально міцної автотканини: гобелен, яка використовуються на посадочному місці, та якісної еко шкіри яка використовується на боках та спинці сидінь. Данна лінійка поєднує в собі практичність, максимальну якість та красу. Завдяки спеціальному дизайну чохли зручні в експлуатації та установці, мають високу зносостійкість, міцність та безпечність завдяки системі airbag, яка використовується в кожному комплекті.

Suitable for such brands
Acura
Матеріали преміум-класу

Серія автомобільних чохлів Eco Comfort пошита з максимально міцної автотканини: гобелен, та якісної еко шкіри.

Гобелен

Гобелен – щільна автотканина європейського виробництва зі спеціальною поролоновою основою. Стійка до вигорання та деформації, має довготривалий термін експлуатації та легко чистяться. Завдяки спеціальному плетінню, дана тканина ідеально підходить для виготовлення автомобільних чохлів і забезпечує практичність та комфорт у використанні.

Еко Шкіра

Еко шкіра – високоякісний аналог шкіри, адаптований для використання у авточохлах, від європейського виробника. Щільна, дихаюча та зносостійка текстура шкіри дозволяє відчути максимальний комфорт в будь-яких умовах, еко шкіра стійка до морозу, бруду, механічних пошкоджень.

Чітка посадка на сидіння

Завдяки тому, що для кожної моделі чохли шиються індивідуально, вони ідеально «сідають», і салон авто буде виглядати так, як після перетяжки.

Pick brand